środa, 12 września 2018

Tysiąc twarzy Pomidora - zaproszenie do akcji!

Kochani! :)
Chciałabym Was serdecznie zaprosić do pierwszej organizowanej przeze mnie akcji kulinarnej poprzez serwis durszlak.pl, która rozpocznie się 14 września 2018 r. i będzie trwała przez calutki miesiąc. Jeżeli tak, jak ja lubicie te pyszne owoce i macie różne pomysły na ich wykorzystanie, to nie zwlekajcie ani chwili i dołączajcie swoje blogowe przepisy przez durszlaka, bo:

"Oto najbardziej pomidorowy czas w roku. To właśnie teraz możemy przebierać w najrozmaitszych pomidorowych odmianach, kolorach i kształtach i zachwycać się ich smakiem, który o tej porze roku jest taki wyjątkowy i niepowtarzalny :)
Uginają się krzaczki pod ciężarem pomidorowego urodzaju i uginają się po nimi nasze stoły. W każdym domu na wykorzystanie pomidora w kuchni jest mnóstwo pomysłów. Od zup, przecierów, pomidorowych zapiekanek i makaronów, aż po sosy, tarty, wypieki wytrawne, słodkie na dżemach i innych pomidorowych przetworach kończąc.
Dlatego zapraszam do akcji wszystkich pomidorowych wielbicieli, którzy chcieliby podzielić się swoimi pomysłami na wykorzystanie tych wspaniałych owoców.
Warunki akcji:
- Akceptowane będą wszystkie przepisy, gdzie pomidor będzie odgrywał główną rolę, bądź będzie jednym z przewodnich składników dania.
- Przygotowujemy potrawy ze świeżych pomidorów, nie tych z puszki i nie suszonych (jako główny składnik).
- Wpis musi zawierać własnoręcznie zrobione zdjęcie potrawy.
- Wpis (a nie tylko szpalta boczna) musi być oznaczony aktywnym banerkiem akcji.
- Wpis nie może być reklamowy lub zawierać lokowania produktu."
Serdecznie zapraszam! :)


Tysiąc twarzy pomidora  
Kod do banerka:
<a href="https://durszlak.pl/akcje-kulinarne/tysiac-twarzy-pomidora" >
  <img src="https://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/16/12embed_fTe4Jjq3WptoGdR2G8xpyLUFtLFNLgzz.jpg?source=kuchnia-w-sloncu-skapana" alt="Tysiąc twarzy pomidora"
       alt="Tysiąc twarzy pomidora">
</a>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...